digital-printing.jpg

Digitální tisk je technologie, kdy je počítač přímo spojen s tiskovým strojem a souborem v počítači. Výhody jsou umožnění rychlého zpracování zakázky, nízké náklady a časová nenáročnost.

maturitni_potisk_triko_respo.jpg

Potisk samolepek při použití CMYK i přímých barev včetně zlaté a stříbrné s možností předřezu pro snadnou aplikaci. Hlavními výhodami je barevn stálost a a nízká cena i při malém nákladu.

Canon-Inkjet-Printer.jpg

Velkoformátový tisk se používá pro tisk velkých aplikací na speciální materiály jako jsou například PVC folie, bannery, mash, citylight, bilboardy aj. Mimo rolové materiály je možno potisknout také materiály deskové, například lehčené PVC, hliníkové sendviče atd.

1.jpg

Nejrozšířenější forma tisku vhodná pro většinu tiskových zakázek mimo malé náklady. Hlavní výhodou ofsetového tisku je vysoká kvalita tisku na různé gramáže papíru a také nižší výrobní cena v porovnání s digitálním tiskem u větších nákladů.

1.jpg

Nejběžnější způsob potisku na menší předměty. Tisknout lze téměř všechny druhy materiálu s výjimkou silikonů a gumových nebo vysoce leštěných předmětů. Tamponovým tiskem je možno potisknout jakýkoliv dutý, vypouklý, válcovitý nebo i rovný produkt.

1.jpg

Sublimace využívá inkousty citlivé na teplotu, schopné přenosu na speciální papír. Po zaschnutí motivu na přenosovém papíru se sublimační inkousty prudkým zahřátím mění na plyn, který má schopnost spojit se s polymerními materiály. Takto vyrobené motivy jsou extrémně odolné proti otěru.

1.jpg

Nejčastěji využívaný tisk pro větší rozměry potisku. Plošným sítotiskem se tisknou textilní výrobky, papírové předměty, samolepky a také rozměrnější plastové výrobky.  Pro potisk válcových předmětů po většině jejich plochy se využívá rotační sítotisk.

12.jpg

Jedná se o plastické 3D samolepky, které jsou velmi oblíbené pro svůj vzhled. Výhodou logoprintu je, že díky jejich pružnosti je můžeme nalepit i na mírně zaoblená místa. 

Co děláme

Společnost šmíragroup a. s. se zaměřuje na tyto činnosti:

  • Stavebnictví a související služby
  • Reklama a marketing
  • Pivovarnictví
  • Hostinská činnost

Klademe velký důraz na uspokojení všech potřeb zákazníka.
Ručíme za kvalitu provedených prací a nabízíme mnohaleté garance.

Novinky

Uspořádali jsme golfový turnaj

2.07.2018

golfový turnajNaše společnost ve spolupráci se společností AUTOBEDY s.r.o. pořádala dne 23. 06. 2018 na hřišti v Šilheřovicích golfový turnaj.

Stavební činnosti

Kontakt

šmíragroup a.s.

Bořivojova 650/48
718 00 Ostrava - Kunčičky

Tel: +420 596 238 439
Email: office@smiragroup.cz 

IČ: 04670329
DIČ: CZ04670329

 

Copyright © šmíragroup a.s. | 2019 All Rights Reserved